masturbator fleshlight

Opinie

Mój masturbator idealnie spełnia swoją rolę. Gdy żona czasami nie może, on zawsze może :D Szkoda, że tak późno poznałem ten produkt, doznania nawet lepsze niż z moją. Nigdy nie myślałem, że sztuczna pochwa może dostarczyć aż takie doznania, w połączeniu z rozgrzewającym lubrykantem - OGIEŃ!

Ocena: 95% zadowolenia
Marek z Radomia

Jedyny, wyjątkowy, ulubiony. Mój Fleshlight to oczko w głowie, genialny produkt. Od teraz dziewczyna nie jest mi do niczego potrzebna, rewelacja!

Ocena: 100% zadowolenia
Anonim z Krakowa

Przed fleshligtem miałem już wiele innych masturbatorów ale żaden nie dał mi takiej zabawy i doznań jak Fleshlight. Jego cudowny materiał nie wiele różni się od skóry do tego dokładam rozgrzewający lubrykant Fleshlube Fire i odpływam. Jeśli miałbym policzyć koszty jakie musiałbym wydać na dziewczynę a jakie wydaję na mój ukochany masturbator to są to dwa odległe światy. Od kiedy posiadam Fleshlight, jestem wolny! POLECAM!!!

Ocena: 100% zadowolenia
Antek z Piaseczna

Postanowiłam kupić masturbator dla męża aby troszkę ożywić nasze stosunki. Fleshlight jest idealnym gadżetem do dodatkowej stymulacji. Warto kupić małe wibratorrki Fleshlight Bullet aby jeszcze powiększyć doznania płynące z zabawy. Od teraz ja mam swój wibrator a i mąż nie narzeka bo ma coś dla siebie. Mój mąż niestety często wyjeżdza, mamy co prawda nasz wibrator sterowany przez smartfon ale mąż dla siebie nic nie ma. A tak to chociaż pobawi się swoim Fleshlightem. Kontaktujemy się przez skype i zabawa trwa :)

Ocena: 99% zadowolenia
Dagmara z Rudy

Wraz z moim partnerem uwielbiamy oglądać filmiki porno z udziałem Riley Reid, która bardzo nas podnieca. Gdy tylko dowiedziałam się, że jej pochwa będzie służyła jako odlew do Fleshlightów, od razu pomyślałam, że mój Janek oszaleje, gdy wsadzi w nią swojego kutaska. Nie myliłam się, pieszczenie go tym masturbatorem to strzał w dziesiątke! Teraz nawet podczas okresu mogę zapewnić mu rozkosz.

Ocena: 100% zadowolenia
Aleksandra z Gorzowa

Dodaj opinię!

Podziel się swoją opinią na temat produktów marki Fleshlight.